2,49  2,19 

Cena za sztukę. Producent: SPOŁEM KIELCE! Gramatura 250g.

więcej

1,29 

Aromatyczne bułeczki z ciasta drożdżowego z rodzynkami. Powierzchnia udekorowana cukrem z dodatkiem cynamonu, który nadaje słodkim wypiekom korzenny, lekko piekący, intensywny smak.

więcej

0,99 

Bułka jest pieczywem pszennym wytwarzanym z mąki pszennej typ 1850 z dodatkiem mąki pszennej chlebowej. Pieczywo sporządzane jest tradycyjną metodą dwufazową, na rozczynie z dodatkiem do fermentacji drożdży.

więcej

2,19 

Tradycyjne bułki drożdżowe, od wielu lat znane klientom „Społem”, o charakterystycznym kształcie „krawata”.

więcej

0,99 

Bułki wieloziarniste to pieczywo pszenne od ponad 25 lat produkowane w naszych piekarniach. Niezmienna technologia i skład surowców pozwalają zapewnić najwyższą jakość wyrobu.

więcej

3,19 

Bułki wrocławskie wytwarzane są z wykorzystaniem tradycyjnej technologii, wymagającej dużej wiedzy, doświadczenia, cierpliwości oraz czasu. Bułki wypiekane są z mąki pszennej.

więcej

2,49 

Masz ochotę na małe co nieco, coś dobrego na drugie śniadanie, coś, co doda Ci energii ? Jeśli tak, to zapraszamy na pyszne bułki z pieczarkami i papryką.

więcej

3,29  2,99 

Gramatura 350g. Producent: My – Społem Kielce. Skład: mąka (żytnia, pszenna), woda, sól, słód żytni jasny.

więcej

2,19 

Technologia produkcji chleba codziennego oparta jest na tradycyjnym sposobie produkcji chlebów mieszanych, metodą fermentacji wielofazowej, która stosowana jest w Spółdzielni od połowy lat 50-tych ubiegłego wieku.

więcej

Nasze Marki

 

KONTAKT

 

"Społem"

Powszechna Spółdzielnia Spożywców
25-311 KIELCE ul. Św. Leonarda 6

+ 48 41 344 60 70

info@spolemkielce.pl

Opinie