Relacja z obchodów 100-lecia Społem PSS w Kielcach

31/05/2019

Wszystkim dzieciom tym młodszym i tym dorosłym (w myśl zasady, że w każdym z nas jest przynajmniej jedno dziecko 😉 ) serdecznie dziękujemy za udział w obchodach 100-lecia marki PSS Społem w Kielcach.

Co robiliśmy? Oto małe podsumowanie. W zabawie wzięło udział około 2000 osób. Dzieci oraz ich opiekunowie mogli spróbować produktów dostępnych w naszych sklepach. Stefcio i Stefcia dzielnie wspomagali dzieci w pozowaniu do zdjęć oraz częstowali cukierkami przygotowanymi specjalnie na tę okazję. Swoją obecnością zaszczycili też nas kieleccy policjanci z drogówki, którzy swoimi motocyklami wzbudzili podziw niejednego chłopca, gwarantując sobie w przyszłości napływ nowych rekrutów :). Przyjemne łączyliśmy z pożytecznym  – uczyliśmy się zasad reanimacji oraz podtrzymania krążenia w sytuacjach zagrażających życiu.

Obecność na pikniku uprzyjemniały występy na scenie. Mieliśmy okazję pooglądać występy dziewcząt z Młodzieżowego Domu Kultury oraz oraz Kieleckiego Zespołu Tańca. Całość uzupełnił pokaz KARATE w wykonaniu wychowanków Klubu Kyokushin Chikara

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć i jeszcze raz dziękujemy za wspólną zabawę.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Nasze Marki

KONTAKT

"Społem"

Powszechna Spółdzielnia Spożywców
25-311 KIELCE ul. Św. Leonarda 6

+ 48 41 344 60 70

info@spolemkielce.pl

Opinie