Loteria od Społem KIELCE! 

25/02/2022

Już 1 marca startujemy z loterią „Zdrap i wyGraj w Społem Kielce”, w której do wygrania będzie wiele cennych nagród, między innymi nowoczesne smartfony, hulajnogi elektryczne, rowery elektryczne, konsole do gier oraz dodatkowe rabaty na zakupy w naszych sklepach i lokalach gastronomicznych. Co zrobić, żeby wziąć w niej udział? Zasady są proste – wystarczy, że Wasz koszyk wypełnią zakupy o wartości minimum 50 złotych oraz znajdzie się w nim minimum jeden produkt wyprodukowany przez Społem Kielce – mogą to być wypieki lub dania z marki „szybkie poDanie”. W loterii biorą również udział zamówienia składane w naszych lokalach gastronomicznych.

Dokonując takich zakupów otrzymacie przy kasie zdrapkę. W tym momencie wszystko zależy już tylko i wyłącznie od Waszego szczęścia. Pamiętajcie, że odbiór nagrody możliwy jest tylko po przekazaniu oryginalnej zdrapki, a także okazaniu oryginału dowodu zakupu. Loteria trwa w dniach 01.03.2022 – 10.04.2022 lub do wyczerpania zdrapek, także nie zwlekajcie z zakupami, gdyż każdy dzień to możliwość zdobycia atrakcyjnych nagród.

Loteria „Zdrap i wyGraj w Społem Kielce” dostępna jest tylko dla osób pełnoletnich. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem, który dostępny jest na stronie spolemkielce.pl/loteria. Trzymamy za Was kciuki i życzymy wielu trafionych zdrapek. Do zobaczenia na zakupach w Społem Kielce!

Regulamin loterii dostępny jest [TUTAJ]

Sklepy i lokale gastronomiczne biorące  udział w loterii [TUTAJ]

Asortyment produkcji własnej [TUTAJ]

Wzór zdrapki [TUTAJ]

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Nasze Marki

 

KONTAKT

 

"Społem"

Powszechna Spółdzielnia Spożywców
25-311 KIELCE ul. Św. Leonarda 6

+ 48 41 344 60 70

info@spolemkielce.pl

Opinie