Ponowne otwarcie restauracji Winnica

13/06/2022

Otwieramy dziś ponownie restaurację Winnica na ul. Winnicka 4 w Kielcach, która przeszła gruntowny remont. Z poprzedniego wyposażenia zostały jedynie drzeworyty, które znajdują się na ścianach. Zmiany objęły również patio, które dzięki bujnej roślinności umili czas przy kawie lub lunchu, Po otwarciu Restauracja Winnica będzie podzielona na 2 strefy:
– część restauracyjną,
– część biesiadną, w której będziesz mógł zorganizować spotkania biznesowe oraz ważne wydarzenia takie jak ślub, komunia, czy urodziny!

W menu Winnicy znajdziecie między innymi żarkoje, które będą oferowane w dwóch wersjach – nowoczesnej, podawanej z frytkami i sałatkami na dwóch osobnych talerzach oraz klasycznej. W menu znajduje się również dużo dań z kuchni naszych wschodnich sąsiadów, uzupełnionych zachodnimi elementami, które zostały podane w bardziej elegancki sposób.

Restauracja „Winnica” powstała w 1976 roku w miejscu „Źródłowej”. Dostała taką nazwę, dla uczczenia przyjaźni w okręgiem winnickim i Winnicą, teraz w Ukrainie, a wtedy w Związku Radzieckim. W dokumencie o współpracy, która trwa do dzisiaj zadeklarowano powstanie w Kielcach restauracji „Winnica” i ulicy Winnickiej, a w Winnicy – restauracji „Kielce” i ulicy Kieleckiej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Nasze Marki

 

KONTAKT

 

"Społem"

Powszechna Spółdzielnia Spożywców
25-311 KIELCE ul. Św. Leonarda 6

+ 48 41 344 60 70

info@spolemkielce.pl

Opinie