Dostawa z Centralnego Baru Mlecznego pod Twoje drzwi!

04/05/2021

Jako firma z wieloletnią tradycją jesteśmy otwarci na potrzeby naszych Klientów. W odpowiedzi na Państwa oczekiwania ruszamy z usługą dostawy do domy pysznych dań z Centralnego Baru Mlecznego znajdującego się na ul. Sienkiewicza 13. Zamówienia dostarczane są w promieniu 1-2 kilometrów od naszej siedziby. W promieniu 1 km od Centralnego Baru Mlecznego minimalna wartość zamówienia wynosi 30zł, zaś przy odległości wynoszącej od 1 do 2 kilometrów dowozimy zamówienia złożone na kwotę powyżej 50zł.  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie kieleckagastronomia.pl.

Czym się wyróżniamy? Wszystkie dania przygotowywane są wyłącznie z wyselekcjonowanych składników pochodzących wyłącznie od polskich producentów. Tradycyjne receptury oraz świeże produkty stosowane przez naszych kucharzy gwarantują domowy smak potraw.  Posiadamy zróżnicowane menu, w którym zawarliśmy zarówno przepyszne zupy oraz dania mięsne, jak i wyjątkowe jarskie przysmaki.  

Codziennie serwujemy inny zestaw dnia, który składa się z zupy oraz drugiego dania. Ich niewątpliwym atutem są przystępna cena, która waha się w granicach od 13 do 16 zł, oraz ciekawe połączenia smakowe. Nie masz pomysłu na obiad w domu, w pracy, czy w podróży? Zapraszamy do skorzystania z oferty Centralnego Baru Mlecznego

Za zamówienie można płacić przy odbiorze kartą, blikiem lub gotówką. 

Zapraszamy do korzystania! Dostawa w strefie 1 oraz 2 przy zachowaniu minimalnego zamówienia – GRATIS!

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Nasze Marki

KONTAKT

"Społem"

Powszechna Spółdzielnia Spożywców
25-311 KIELCE ul. Św. Leonarda 6

+ 48 41 344 60 70

info@spolemkielce.pl

Opinie